Pehmed mänguasjad lastele

Pehmed mänguasjad lastele

Otsid kingiideed lastele? Alati on kindla peale minek erinevad pehmed mänguasjad. Lapsed lausa armastavad neid! Kui otsid kinki enda lapsele, siis tõenäoliselt ei vaja palju suuniseid, kuidas valida just see sobiv pehme mänguasi, aga kui sa peaksid otsima midagi enda väikesele sugulasele, võid vanematelt uurida, millised pehmed mänguasjad neile meeldivad. Ammuta inspiratsiooni meie soovitustest ja leia ideaalne kink!

Pehmed mänguasjad voodisse ja mängimiseks

Lastele meeldib kaisutada, leia sellised pehmed mänguasjad, mida ta saab võtta endale kaissu, kui läheb magama. Samuti midagi, mis saab tema lemmikuks mänguasjaks, mida vedada kaasa igale poole, nii lasteaeda või väljasõidule koos oma perega. Üheks legendaarseks valikuks on kindlasti kaisukaru – igal lapsel peaks olema enda pehme karu. Kui sa tead, et tal ei ole seda, siis soovitame kinkida just selle, sest karud meeldivad lastele kohe kindlasti. Aga ka muud pehmed mänguasjad nagu jänesed, koerad, kassid ja muu läheb neile peale. Peaasi, et mänguasi oleks mõnus kaisutamiseks!

Pehmed mänguasjad, mis on inspireeritud lemmiktegelastest

Aina populaarsemad on sellised pehmed mänguasjad, mis on inspireeritud erinevatest multifilmitegelastest. Nende põhjal on loodud erinevad pehmed mänguasjad, mis meenutavad laste lemmiktegelasi. Näiteks Käpapatrulli tegelased, legendaarne Pipi Pikksukk ja paljud teised. Kui sa tead, milline tegelane meeldib sinu lapsele või sugulasele, kingi just selle tegelasega seonduvad pehmed mänguasjad.

Pehmed mänguasjad, mis sobivad ka kodu kaunistamiseks

Lisaks leiab aina enam selliseid pehmeid mänguasjasid, mis on lisaks mängimisele ka ideaalseks dekoratsiooniks. Kui sa tead, et väikese lapse vanemad armastavad kodusisustust ja lastetuba on detailideni läbimõeldud, võid kinkida mõne mänguasja, mis istub enda disaini poolest kui valatult kogu sisustusega, aga samal ajal on ka ideaalne mängukaaslane.

Kuidas leida pehmed mänguasjad kingituseks?

Selleks, et leiaksid sobivad pehmed mänguasjad, olenemata sündmusest, mille jaoks neid vajad, mõtle järgneva peale:

  • Lapse vanus. Sõltuvalt lapse vanusest tuleb valida mänguasjad, need ei tohiks talle olla liiga lihtsad või keerulised. Lastetoodetele on tavaliselt lisatud peale soovituslikud vanuse grupid, juhindu sellest, kui otsid kingitust.
  • Tema huvid ja hobid. Siinkohal saab mõelda lemmikute multifilmitegelaste kui ka palju muu peale. Ehk on isegi midagi, mis sobib tema hobidega?
  • Lapse enda soovid. Kõige parem on alati kinkida midagi, mida laps ise soovib. Uuri temalt, millised pehmed mänguasjad talle meeldivad!

Arvestada meie eelnevaid soovitusi ja selgitusi leiad ideaalsed pehmed mänguasjad nii Kaup24 kui ka Hansaposti e-poodide valikust. See on hea viis, kuidas leida kõik vajalik ilma füüsilisse poodi minemata. Osta kõik kingitused lastele mugavalt e-poest ja hoia enda aega kokku!