Pallimeri lastele – vahva mänguala sinu koju

On üks vahva toode, mis toob sära iga lapse silmadesse – see on pallimeri lastele. 

Pallimeri tõmbab ligi lapsi, sest see on mitmeti kasutatav: seal saab sukelduda, hüpata, pallide keskel roomata, pallidega mängida omavahel ja palju muudki huvitavat teha. 

Pallimered on soovituslikud lastele alates 6. elukuust. See on vanus, mil imikud õpivad istuma ja neid on võimalik pallide keskele istuma asetada. Imikute mänguasjad on küll ohutusnõuetele vastavad, kuid nii väikese lapse puhul peab arvestama, et mängimine pallimeres toimuks vanemliku järelvalve all. 

Laste pallimeri on saadaval erineva kujundusega

Valikus on nii kandiline pallimeri kui ka ümmargune pallimeri. Vali just enda kodu interjööriga sobiv pallimeri lastele. 

Kui toas on palju vaba ruumi ja laste pallimeri on võimalik ka toa keskele asetada, sobib väga hästi ümmargune pallimeri. Kandiline pallimeri sobib hästi näiteks toa nurka asetatuna, kui on vaja ruumi kokku hoida. Lisaks kujule saad valida ka endale meelepärased toonid: kas sinu lemmik on helehall pallimeri, mesikollane pallimeri või hoopis roosa pallimeri? Valik on sinu!

Pallimeri lastele teeb elamise rõõmsaks

Laste pallimeri tuleb võimalusega valida pallid endale sobivas värvikombinatsioonis. Nii saad kokku sobitada neid taustal olevate seinatoonidega või näiteks mööbli tooniga. Ka neile, kes eelistavad vaid ühte värvi palle, on valik päris mitmekesine.

Lastele on pallimeri väga lõbus ajaviide, mis võimaldab lastel hulganisti rõõmu saada ka siis, kui õues mängimiseks on kehv ilm. Pallimeres saab laps lasta loovusel lennata ja mängida seal erinevaid mänge, mille läbi saab laps õppida värvitoone. 

Pallimeri lastele sobib nii sinu koju, suvilasse või maale vanaema juurde just sellel põhjusel, et tuppa astudes on see lastel tihti esimeseks kohaks, kuhu mänguhoos sukeldutakse.