Montessori vahendid ja mööbel Rume poes – miks on lastetoa õige kujundus väga oluline?

Maria Montessori õpetused, kasulikud postulaadid ja Montessori meetod, mis tugineb lapse võimele asju ise avastada, õppida ja proovida, on viimastel aastatel kiiresti kogunud populaarsust. Olulisel kohal on edendada laste individuaalsust ja iseseisvat käitumist nii palju kui võimalik. Montessori meetodiga kursis olemine on aga vaid pool asjast – kui sa tõesti tahad luua lapsele turvalise ja mugava õppimiskeskkonna, siis pole paremat kohta kui Rume.ee, kust leiad lihtsalt laia valiku Montessori vahendeid ja mööblit.

Hoolikalt läbimõeldud keskkond on Montessori meetodi aluseks ja selline keskkond peaks arvestama kõike, mis vastab sinu lapse füüsilistele, emotsionaalsetele, vaimsetele ja sotsiaalsetele vajadustele. Just seetõttu on Montessori arendavad vahendid nii suure nõudlusega. Kena disainiga Montessori lastetuba sisaldab nii kvaliteetset montessori mööblit kui ka palju muud. 

Rume.ee e-poes on eraldi valik Montessori toodete leidmiseks, et lapsevanematel oleks lihtsam orienteeruda ja nad saaksid valida kvaliteetsed montessori tooted enda lastetuppa.

Rume.ee toode laste pesemisnurk

Montessori mööbel

Hea ruumikujunduse esirinnas on õige mööbli valimine ja õnneks on Rume.ee e-poes kõik vajalik just selleks – sealt leiad Montessori raamaturiiuli, montessori puidust laua ja palju muud. Leiad kõike alates kasulikest montessori puidust toolidest kuni mugavate vooditeni (voodi juures vali kindlasti sobiv voodipesu), mis on lapsele eakohase suurusega. See suurepärane valik võimaldab Montessori meetodil sinu lapsel iseseisvalt oma keskkonnas viibida ja tema käsutuses olevat mööblit hõlpsalt kasutada. Montessori mööbel on tihtipeale kergesti reguleeritav, nii et saad seda oma lapse vajadustele kohandada. Mugav kuubiktool on turvaline ja lihtsalt kasutatav ning seda saab ühtviisi hästi kasutada nii mängutoas, köögis kui ka mõnes teises ruumis. Rume pood sisaldab palju mööbliesemeid, sealhulgas Montessori raamaturiiuleid, kvaliteetseid reguleeritavaid Montessori toole ja palju muud, mis on kohandatud nende vanemate vajadustele, kes soovivad kujundada oma lapsele parima võimaliku ruumi. Montessori mööbel on tõesti üks parimaid viise lastetoa kujundamiseks. 

Montessori vahendid
Kui tõelise Montessori toa koostamisel mängib võtmerolli mööbel, siis Montessori vahenditel on sama tähtis roll. Montessori vahendid aitavad sinu lapsel kaasahaaraval ja põneval viisil õppida ja areneda. Montessori meetodi järgi peab laps kasvama keskkonnas, mis soodustab positiivselt iseseisvat ja loovat mõtlemist.

Lisaks Montessori vahenditele, on ka kvaliteetsed puidust mänguasjad populaarseks valikuks. Need on sageli suurepärased kasulike oskuste edendamisel ja võivad olla väravaks matemaatika, tähestiku või muude teadmiste õppimisse. Mis kõige tähtsam, Rume.ee poes on kõik, mida mainisime, nii et hea Montessori sisustus on vaid kliki kaugusel. Olgu selleks kasvõi torntool või mõni Montessori riiul, Rumest leiad hõlpsalt suurepärase hinnaga Montessori mööblit ja mänguvahendeid. Rume on hea koht neile, kes soovivad oma tuba kujundada Montessori meetodil või soetada ainulaadseit lastetooteid. Vali suurepärased kingitused lastele Rume.ee poest juba täna!

Madal riiul/kapp beebidele Rume.ee e-poest