Meow pallimeri pakub rõõmu igas vanuses lastele

Meow pallimeri on vahva mängukomplekt, mis paneb vast igal lapsel silmad särama. On ju pallimeri lastele sama vahva kui batuudil hüppamine!

Pallimeri lastele on mõeldud alates 1- eluaastast. Loomulikult võivad pallide keskel hullata ka veidi väiksemad lapsed, kuid ainult lapsevanema järelvalve all.

Meow pallimeri vali oma kodu interjööriga sobiv

Pallimered on saadaval erineva kujuga: on olemas nii pallimeri ümmargune kui ka pallimeri kandiline. See annab võimaluse valida oma koju just endale sobiva kujuga pallimeri. Ümmargune Meow pallimeri sobib ideaalselt toa keskele, kandilise pallimere saab hästi mahutada toa nurka ja on eelistatud variant siis, kui tuba on väike ja ruumi peab kokku hoidma.

Pallimere seinad on valmistatud pehmest vahtporoloonist ja kui laps kukub või sukeldub, ei saa laps haiget.

Pallimere pallide kirev värvivalik

Pallimere pallid saad valida endale sobivates toonides. Näiteks on olemas komplekte, mis sisaldavad 4  või 8 erinevat värvitooni. Samuti on ka ühevärviliste pallidega komplektid olemas. 

Pallimeres on olenevalt komplektist 50 kuni 300 palli. Kusjuures palle saab ka eraldi juurde osta 50 kaupa. Kui alguses valid komplekti, kus on 50 palli ja tundub, et sellest jääb väheks, saad vajadusel juurde soetada. 

Või valid algselt ühevärvilised pallid ja hiljem ostad juurde pallikomplektid vastavalt sellele, mis soost lapsed on kodus. Sageli valitaksegi tüdrukule roosa tooniga pallid ja poisile sinise tooniga pallid.

Kogemuslik õppimine

Kui valid erinevat värvi pallid, siis on lapsel võimalus ka õppida värvid selgeks. Näiteks kaasad lapse pallide kokku korjamisele, samal ajal selgitades, missugust värvi palle peaks laps sinu kätte tooma. Nii jäävad lapsele värvid paremini meelde, saate koos tegutseda ning ka tuba saab laiali paisatud pallidest nagu imeväel puhtaks!

Olenevalt vanusest saab laps pallidega arendada motoorseid oskusi ja liikumis-visuaalset koordinatsiooni.

Aktiivne tegevus on garanteeritud

Lapsed vajavad liikumist. Lapsed vajavad aktiivseid tegevusi. Meow pallimeri pakub lõbusat ajaviidet igas vanuses lastele. Vahel juhtub, näiteks tormise ilmaga, et lapsed peavad terve päeva toas veetma. Kui aga toas on Meow pallimeri, ei pea muretsema, et lapsed oma päevast liikumisvajadust ei saa kätte – küll energia saab maandatud!

Meow pallimeri on mängukomplekt, mis pakub sinu lastele lõbusat mänguaega.